• Новак
  • -9 %
Tolifo GK-S60B 60W 600pcs LED Лампи ЛЕР Фото Светло во Видео Bi-Боја Dimmable DMX 512 +2.4 G Далечински Управувач За Студио за Фотографија

Tolifo GK-S60B 60W 600pcs LED Лампи ЛЕР Фото Светло во Видео Bi-Боја Dimmable DMX 512 +2.4 G Далечински Управувач

DEN 11138.00
DEN 12239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Каков вид на транспорт методи да ви понуди?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард Превозот , ние, исто така, ја прифати DHL Fed Ex и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене.Негативни повратни информации не им помогне. Двојно напојување, напојува од батерија или поврзете го полначот кабел.4 G Далечински Управувач За Студио за Фотографија
Карактеристики :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Tolifo GK-S60 B 60 W 600pcs LED Лампи ЛЕР Фото Светло во Видео Bi-Боја Dimmable DMX 512 +2. (Светлина застане не е вклучена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Повратни Информации
1. Ако пакетот не пристигнат на време, или да го купи објектот не функционира добро, pls контактирајте со нас веднаш, и ние ќе се обидеме да ги средиме прашања ПОБРЗО
Добредојдовте да ја посетите
Приказ на време
.4 G Безжичниот Далечински Управувач
Ефективна Растојание : >=50m
DMX512 Dimmer : Поддршка (RJ45 Интерфејс)
Батерија Тип : Sony NP-F750/960*2 Литиум Батерија (Не се вклучени.
Спецификација :
Излезна Моќност : 60 W
Прозрачна Флукс : 6000 LM
LED Количина : 600pcs
Температура на бојата : 3200 K ~ 5600 K Континуирано Прилагодување
Извор на светлина : Ултра сјајна LED SMD 0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.)
DC Моќност : DC13 -19 V
Адаптер : DC15 V 4А -
Објектот Тежина : 1. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број. (Батерија не е вклучена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да се разбере тоа. Метал U-форма светлина рамка може да се качи на светлината стојат, лесно да се контролира со осветлување насока.
Враќање & Наплата
1.)
Далечински Управувач Батерија Тип : 2 * АА Батерии (Не се вклучени.8 kg
Пакет Тежина : 2kg
Пакетот вклучува :
1 * GK-S60 B
1 * Далечински Управувач
1 * Штала Врата
1 * Адаптер(Различни земја различни приклучок)
1 * DMX512 Адаптер Кабел
1 * Бела Fliter
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Батеријата и Светлина Застане не се вклучени во пакетот !
Најчесто поставувани ПРАШАЊА(Испорака и Плаќање)
Кои се условите на плаќања ќе понуди?
Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT .
Колку долго ќе трае да ја испорача стоката и колку долго можам да ја прими ?
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 3200 K ~ 5600 K континуирано прилагодливи боја температура. Доаѓа со бел филтер и 4-лист штала врата и преносни носи торба. (Батерија не е вклучена. Излезна моќност 60 W, max 6000 LM, 10% ~ 100% dimmable. Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2 работни дена по уплата. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.2 W
CRI : >=95
Dimmer : 10% ~ 100%
Далечински Управувач : 99 Канали 2. Направени од силна алуминиумска легура, влијание-отпорни и отпорно на гребење. CRI>=95, даде природни & вистинска светлина за презентирање на вистински производ на сликата. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Генерално, времето за испорака е 35-60 работни дена. Поддршка 2.4 G 99 канали на безжичниот далечински управувач, ефективна растојание над 50m, со DMX512 конектор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Спецификацијата

Бренд Име:
tolifo
Пакет:
Yes
Температура На Боја:
Bi-боја 3200K-5600K

Со стоката дадена додека купуваат