• Новак
Meking Храна Фотографија Позадина Organza Свила За Партија Свадба Фото Накит, Козметика Реквизити Декорација

Meking Храна Фотографија Позадина Organza Свила За Партија Свадба Фото Накит, Козметика Реквизити Декорација

DEN 220.32

Достапност
Достапно за нарачка

Meking Храна Фотографија Позадина Organza Свила За Партија Свадба Фото Накит, Козметика Реквизити Декорација
Објектот карактеристики :
Одлично за козметика, храна, види на фотографијата
Парична казна и нежна ткаенина за да додадете добра атмосфера
За да го користите како позадина или декорација
Три бои за избор
Ткаенини : Organza
Големина : 70x100cm
Објектот Се Вклучени :
Дел од organza
1.По плаќањето, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-7days откако вашата уплата е завршена
2.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ
е прегледано,
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии,
давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на Превозот
трошоци за одбиени пратки.
3.На shippping цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за
царинските давачки .
многу е важно за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако
се задоволни со нашите предмети и услуги.
За било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прв
пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој
проблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .
Ако не сте задоволни со производот кога ќе recevied тоа, можете да се вратите на предмети
во рок од 15 дена за било каква причина, и купувачи плаќа враќањето на превозот обвиненија.
Ако објектот се оштетени или загубени кога клиенти добиле, ние ќе направиме се дел наплата или
целосна наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас firts за оваа suitation.
Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ние сме фабрика и Веледрогеријата, ние се foucs на Камерата додатоци со висок квалитет.
Имаме сопствен бренд со "Selens","Meking"

Спецификацијата

Бренд Име:
Meking
Пакет:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат