• Новак
Godox BD-07 Штала Врата со Саќе Мрежа и 4 Боја Гел Филтри (Црвено, Жолто и Сино Зелена) за Godox AD200

Godox BD-07 Штала Врата со Саќе Мрежа и 4 Боја Гел Филтри (Црвено, Жолто и Сино Зелена) за Godox AD200

DEN 1394.40

Достапност
Достапно за нарачка


11178 Топла производ
Bowens Планината компатибилен со Godox AD200.
Пакетот Вклучува : 1 X Штала Вратата 1 X Саќе Мрежа 4 X Боја Гелови Филтри

Спецификацијата

Бренд Име:
FotoPal
Компатибилен Бренд:
Sony, Minolta

Со стоката дадена додека купуваат