• Новак
фотографски додаток 16 40x40cm Фото Студио за Снимање Шатор Светлина Кутија SoftBox Комплет со 4 Backdrops

фотографски додаток 16 40x40cm Фото Студио за Снимање Шатор Светлина Кутија SoftBox Комплет со 4 Backdrops

DEN 691.20

Достапност
Достапно за нарачка


фотографски додаток 16" 40x40cm Фото Студио за Снимање Шатор Светлина Кутија Soft Box Комплет со 4 Backdrops
1 x Премија ЈУЛИЈ СТУДИО Светлина Фото Кутија
Лесно да се постави и да ги чува (Само за потреби на неколку секунди) Направени од врвен квалитет не рефлексивни снежана ткаенина Елиминира сјајот и спотови Size : 16" Омекнува и се одразува светла за совршен шут Работи совршено со бел ден или било која друга вештачка светлина Отворање на Поклопецот за Micro Фотографија вклучени
4 x Премија 4 Боја на Позадина Сина, Црна, Бела, Црвена Non-рефлективен полиестер ткаенини потекло вклучени за темно или светло објект
1 x Погодно Фото Кутија торбичката Тенок и Компактен торбичката за движење на вашиот студио каде што сакате

Спецификацијата

Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Студио За Снимање Шатор Светлина Коцка Кутија

Со стоката дадена додека купуваат