• Новак
  • -10 %
1 Парче Краток 0.2 M 20cm Црвено 3.5 mm Џек за Џек Помошен Кабел Машки да Машки Стерео Аудио Кабел Адаптер P0.11

1 Парче Краток 0.2 M 20cm Црвено 3.5 mm Џек за Џек Помошен Кабел Машки да Машки Стерео Аудио Кабел Адаптер

DEN 52.00
DEN 58.08

Достапност
Достапно за нарачка


1 Парче Краток 0.2 M 20cm Црвено 3.5 mm Џек за Џек Помошен Кабел Машки да Машки Стерео Аудио Кабел Адаптер
Црвено Кратко Стерео Аудио 3.5 mm до 3.5 мм Замена Машки да Машки Поврзете Аудио ПОМОШЕН Кабел Кабелот Снимање Линија
Слушате убава музика, уживаат во текстура на животот!
Компатибилен за Акустична опрема/мобилен телефон/pad/компјутер/MP3/MP4/Радио итн.
Други име : Помошен аудио линија
Port : Стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки машки да машки
Карактеристики : Висока верност, со оклопна
Боја : црвена
Должина : околу 20cm
Пакетот вклучува :
1 X Помошен Аудио Кабел

Спецификацијата

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
Asdomo
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Помошен Аудио Кабел Адаптер
Пакет:
No

Со стоката дадена додека купуваат