• Новак
  • -17 %
USB 3.1 Тип C Женски USB 3.0 Машки Порта Адаптер Кабел USB-C до Type-Приклучок Конвертор за Macbook

USB 3.1 Тип C Женски USB 3.0 Машки Порта Адаптер Кабел USB-C до Type-Приклучок Конвертор за Macbook

DEN 100.00
DEN 120.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Лесен и лесно да се носат USB 3.1 Тип C женски конектор да USB3.0 машки податоци адаптер Тоа им помага на корисникот да се USB-C Порта преку USB3.0 порта ажурирање на лаптоп, десктоп, други уреди, итн. Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & кабел насока на Поддршка salable моќ полнење Совет : Овој Тип C женски USB 3.0 машки Адаптер за да се поврзете со вашиот Тип В машки да машки кабел за да го наплаќаат или да пренесувам податоци Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 X Тип C Женски Tto USB 3.0 Машки Адаптер Кабел

Спецификацијата

Должина на кабел:
22cm
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Материјал:
пластични+метал
боја:
Црна
Конектор A:
USB 3.0 Тип-машки
Конектор Б:
USB 3.1 Тип C Женски
Должина на кабел:
22cm/8.67 во (Прибл.)
Количина:
1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Со стоката дадена додека купуваат