• Новак
  • -5 %
diy слушалка линија за CKS1100 LS 50/70 E40/50/70 LS 200/300

diy слушалка линија за CKS1100 LS 50/70 E40/50/70 LS 200/300

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Должина:
1.2m
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
оклопна:
Плетенка
Бренд Име:
Leagginal
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
No

Со стоката дадена додека купуваат