• Новак
ЗА Dell САС 3.5 ХАРД Лента Caddy 63T9G HDKWG MD3060 MD3060e MD3260 MD3460 MD3660

ЗА Dell САС 3.5 ХАРД Лента Caddy 63T9G HDKWG MD3060 MD3060e MD3260 MD3460 MD3660

DEN 2665.44

Достапност
Достапно за нарачка


ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4.Вашето задоволство е наша цел.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.

Спецификацијата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MD3060 MD3060e MD3260 MD3460 MD3660
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Со стоката дадена додека купуваат