• Новак
  • -16 %
USB 3.1 Тип C Женски Микро USB 2.0 Тип Б Машки Податоци Полнење Конвертор Адаптер

USB 3.1 Тип C Женски Микро USB 2.0 Тип Б Машки Податоци Полнење Конвертор Адаптер

DEN 48.00
DEN 57.12

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Еден минималистички решение за користење на Тип-C кабли со Микро USB интерфејс за Android телефони, таблети и лаптопи. Полнење и синхронизација на вашите Микро USB Тип Б уред со користење на USB кабел за 3.1 Тип C connector. Компатибилен со држачи за кабли за Новиот Macbook, Chromebook Pixel, Nexus 5 X, Nexus 6 P, 6 Стр, Nokia N1 Таблета, One Plus 2, итн. USB 3.1 Високи стандарди за да се обезбеди брзо полнење и пренос на податоци. Високо-квалитетни материјали, Светлина, Подвижен, Издржлив, Приклучокот и отстранете лесно. Удобен адаптер за да имаат кога има потреба од sync или бесплатно Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X USB 3.1 Тип C Женски Микро USB Машки Адаптер (Не е мало пакет)

Спецификацијата

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тип На Објект:
USB 3.1 Тип C Женски Микро USB Машки Адаптер
Материјал:
Метал
боја:
Црна/Gold/Сребрена/Розово Злато (Изборен)
Должина:
2.6cm/1.02in (Approx.)
Конектор A:
Микро USB 2.0 Тип B Машки
Конектор Б:
USB 3.1 Тип C Женски
Количина:
1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Со стоката дадена додека купуваат