• Новак
  • -8 %
10pcs/многу 1.5 м Завртка за Заклучување на Панел Планината USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Адаптер Податоци Sync Моќ Полнење Кабел 30cm 50cm 1m

10pcs/многу 1.5 м Завртка за Заклучување на Панел Планината USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Адаптер

DEN 569.00
DEN 618.24

Достапност
Достапно за нарачка


100% Сосема Нов
Должина околу 150cm
На растојание од 2 Навртки Дупка е за 28mm
Обезбеди Завртки

Спецификацијата

Должина на кабел:
1m, 1.5 м, 30cm, 50cm
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
USB кабел

Со стоката дадена додека купуваат