• Новак
  • -5 %
10pcs/lote 7.9x5.5mm dc feminino став 5.5x2.5mm dc моќност masculino plug dica став леново adaptador не portatil

10pcs/lote 7.9x5.5mm dc feminino став 5.5x2.5mm dc моќност masculino plug dica став леново adaptador не portatil

DEN 730.00
DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка

7.9x5.5mm DC Feminino став 5.5x2.5mm DC Моќност Masculino Приклучок Адаптер Dica став Lenovo Лаптоп
especificação : 100% де Алта Qualidade e Нова Marca tipo : Conversor DC Plug conector На : 7.5 mm * 5.5 мм Feminino Конектор (s) B : 5.5 мм * 2,5 mm Macho, pin compatível com : (Dica Универзална) Rz Asus Toshiba ... fácil Encaixe e Uso conversor DC Ficha Só! о pacote Inclui : 5 peça DC Приклучок (како и фотографии são став на referência)

Спецификацијата

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Со стоката дадена додека купуваат