• Новак
  • -5 %
WZSM Нови SATA HDD Конектор Кабел За DELL 7000 7560 Хард Диск Конектор P/N 0HN9YV NH9YV NBX00020000

WZSM Нови SATA HDD Конектор Кабел За DELL 7000 7560 Хард Диск Конектор P/N 0HN9YV NH9YV NBX00020000

DEN 456.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


90 дена Гаранција
Сосема Нов и тестирани и
Производот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Превозот
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.
Задоволството на клиентите е важно за нас.
Повратни информации
1 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
2 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата помош

Спецификацијата

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
0HN9YV NH9YV NBX00020000

Со стоката дадена додека купуваат