• Новак
  • -12 %
JIANGLUN Нови Микро USB Порт за Полнење Џек Конектор За Acer Iconia Tab 8 W1-810 А1-840 FHD

JIANGLUN Нови Микро USB Порт за Полнење Џек Конектор За Acer Iconia Tab 8 W1-810 А1-840 FHD

DEN 231.00
DEN 262.56

Достапност
Достапно за нарачка

: )
-
Ако сакате побрзо пратката , pls одберете Препорачана Превозот . кој ќе го спаси повеќе превозот време за вас, тоа зависи од вас.
Ако сте од Русија , ве молиме да се обезбеди целосна име, англиски Адреса и Поштенски Код. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да го вратите за враќање на парите или замена за замена.
ние сме за промет на големо за лаптоп делови, Таблет Делови ,Мобилен телефон делови и УВ Лекување Машина, ако треба масовно цел во иднина, ве молиме додадете мојот skype jllaptopparts или whatsapp +86 15959258351, или можете да ги испратите на продажбата на jlnlaptopparts.јас ќе ви даде fastly одговор, и да ви даде најдобра цена и услуга.Ако ви треба брза испорака , можете да изберете epacked, e-EMS, EMS, DHL, или други превозот методи што би сакале да се избере. кој ќе го спаси повеќе превозот време за вас, тоа зависи од вас. Така, ве молиме да обрнете поголемо внимание на нашата слика и ако е можно да се спореди со оригиналниот дел пред купување. На
Нарачки ќе бидат испратени од страна на aliexpress превозот ,e-спакувани или e-експрес.
Производ Извори :
Ние сме светски снабдувач на лаптоп замена на делови и додатоци, ако сте во потрага за било предмети или делови, кои не можат да се најдат во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас она што го барате, и колку и ние може да ви обезбеди со производот извори. Ако сте незадоволни и изберете да остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и да ни овозможи можност за решавање на ова прашање.
Ако ви требаат повеќе квантитет отколку што се нудат во нашата продавница или се заинтересирани за купување на големо, ве молиме ги споделите со нас како можеме да сигурно ги исполни вашите барања . Ние само бараме да не контактирате во рок од 14 дена од денот на приемот на вашиот објект и се врати во истата состојба тоа е примена. Се враќа нема да бидат прифатени ако се случи да купите погрешен точка по грешка. На
Нарачки ќе бидат испратени од Кина од страна на aliexpress превозот mehtod Со Следење на Број.
Ако сте од Бразил , ве Молиме внесете Даночен Број (ДДВ) или Personal ID за нас. Тоа обично трае 7-15 дена.
Спецификација :
Состојба : Нова
Име : JIANGLUN Нови Микро USB Порт за Полнење Џек Конектор За Acer Iconia Tab 8 W1-810 А1-840 FHD
Pin Големина На :
Гаранција : 3 месеци
Пакет : Стандард Пакување
Одговара Модел :
ЗА Acer Iconia Tab 8 W1-810 А1-840 FHD
Превозот Термин :
Многу Важни Информации :
Ако не сте се наоѓа во U. За сите враќа, купувачот е одговорен за плаќање на трошоците на објектот е да се врати превозот. и ќе заштедите многу време и пари.
И Имајте на ум данок нема да се вклучат во оваа цена !
Така да, ако под итно треба на овој објект , ние ви советуваме да одберете Препорачана Превозот за DHL express ,
Тоа ќе заштедите многу повеќе време за вас.
Ако сакате други превозот начини или имате било прашање на превозот, pls за повеќе информации, ние ќе ви биде задоволство да ви помогне. : )
Тоа обично трае 5-15 дена доставени, но не гарантира, понекогаш многу подолго да Бразил ,Италија,руската Федерација и др. Ако ви треба брза испорака , можете да изберете EMS, DHL, или други превозот методи што би сакале да се избере.
За Повратни Информации :
Кога ќе го добиете вашиот објект, ние би голема мера го цениме вашата поддршка од страна оставајќи ни 5-ѕвезда позитивни повратни информации. Едноставно остава негативни повратни информации не се реши проблемот.
-
Ако се наоѓа во U.
Ако имате некое прашање или проблем со нашите производи или услуги, вие сте секогаш добредојдени да не контактирате во било кое време и ние ќе ви обезбедиме со пријателски одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Должина на кабел:
5pcs, 10pcs, 15pcs, 20pcs, 30pcs, 40pcs, 50pcs, 60pcs, 80pcs, 100pcs, 150pcs, 200pcs, 1pcs
Број На Модел На:
За Acer Iconia Tab 8 W1-810 А1-840 FHD
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
JIANGLUN
Производи Статус:
Акции

Со стоката дадена додека купуваат