• Новак
  • -14 %
DDC EDID Атарот Приклучокот,без глава Дух, Прикажување на Емулатор (Fit без глава-1920x1080 Новата генерација@60Hz) Висок Квалитет C26

DDC EDID Атарот Приклучокот,без глава Дух, Прикажување на Емулатор (Fit без глава-1920x1080 Новата генерација@60Hz)

DEN 121.00
DEN 140.64

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Ќе работи со било која графичка картичка кој има HDMI излез. Не некомпатибилност проблеми, ако редовно LCD монитор работи со посебен излез, тогаш овие атарот приклучоци исто така, ќе работат со 100% доверба како тие дејствуваат иста како вистински LCD монитор. Работи со Windows, за OSX, за Linux и само за сè друго. Ултра-компактен, ниска профил дизајн. Без возачи, нема конфигурација, нема моќ кабел - само поставите и да се заборави. Овозможува висока резолуција, GPU забрзан remote desktop. Делува како атарот приклучок за употреба со GPU задачи како што се крипто валута рударството. Работи одлично со Виртуелната Работна околина за Oculus Судир и за HTC Vive (HDMI4 K,VGA,DVI,ДП,MINIDP), за ОБЕЗГЛАВЕНИ ( HDMI, VGA,DVI). со LED индикатор за светло Спецификации : Материјал : Метал Боја : Како на фотографии е прикажано Големина : 2.8×2×0.8 cm/1.10×0.79×0.31 во (Прибл.) Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Екранот Емулатор (Нема мало пакет)

Спецификацијата

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
DDC EDID Атарот Приклучокот,без глава Дух, Прикажување на Емулатор
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Бренд Име:
Deek-Робот

Со стоката дадена додека купуваат