• Новак
Бренд нови и оригинални лаптоп кабел за HP ZBOOK 15 G3 G4 Z15-G3 G4 Хард Диск Драјвер кабел и cady заградата DC02C0029U00

Бренд нови и оригинални лаптоп кабел за HP ZBOOK 15 G3 G4 Z15-G3 G4 Хард Диск Драјвер кабел и cady заградата

DEN 1616.16

Достапност
Достапно за нарачка


Име
за HP ZBOOK 15 G3 Hard Диск Драјвер кабел и cady заградата
ДЕЛОВИ Број P/N : DC02 C0029 U00
Состојба
Нови
Компатибилен за HP ZBOOK 15 G4 Z15-G3 Z15-G4
Пакет
Картонска кутија+меур торба+NYLOK ЗАВРТКИ
Гаранција
2months од пакетот испрати
Забелешка
Ве молиме проверете ја сликата и Fru број внимателно !Нашата
Гаранција : 1, DOA 30 работни дена. 2, Сите ред не го прифати наплата за не-компатибилни прашање, ве молиме љубезно се потврди пред да го купите! Вие исто така можете да контактирате со нас за компатибилен проблем пред да се купи. Испорака детали за : 1, Испорака на Русија од Воздухопловната : Генерално 25~60 работни daysorder. За нас :
Ние сме професионален лаптоп делови на снабдувачот, на листата е не, вклучувајќи сите наши производи, ако ти треба било каков лаптоп делови или алатка, не може да се најде надвор од нашата продавница, ве молиме љубезно ве молиме испратете порака или контактирајте со нас онлајн. Нашите Работи Време : 2, Испорака на Бразил од Воздухопловната : Генерално 30~90 работни дена 3, Испорака на САД б y Воздухопловната : Генерално 10-20 работни дена. 4, Испорака на Канада,АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 25-45 работни дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Изгубени поради undelivered адреса, тоа е одговорност на купувачот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди колку овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Услови на продажба : Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација или отворен спор, Негативна повратна информација не може да се реши сите проблеми. Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги решите вашите проблеми. Рок на плаќање : Ние го прифаќаме aliexpress плаќање само, не ја прифатите ниедна капка превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да се одржи редот. За нас : Ние сме професионален лаптоп делови на снабдувачот, на листата е не, вклучувајќи сите наши производи, ако ти треба било каков лаптоп делови или алатка, не може да се најде надвор од нашата продавница, ве молиме љубезно ве молиме испратете порака или контактирајте со нас онлајн. Нашите Работно Време : од понеделник до петок(Кинески Празници исклучени) 09 : 30 до 18 : 30( UTC+8 ) Сите одговори ќе бидат во рок од 24 часа (Саб. & Сонцето. исклучени) ве молам, ве молиме проверете ја вашата aliexpress accoun

Спецификацијата

Должина на кабел:
APW70
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
APW50
Тип:
SATA Кабли
Бренд Име:
ЛУД ЗМЕЈ
Производи Статус:
Акции

Со стоката дадена додека купуваат