• Новак
  • -5 %
WZSM Бесплатен Превозот Нови 1pcs За DELL Inspiron 15 5000 3552 3452 HDD хард диск Кабел AAL20 NBX0001S800 CN-03V4XY 03V4XY

WZSM Бесплатен Превозот Нови 1pcs За DELL Inspiron 15 5000 3552 3452 HDD хард диск Кабел AAL20 NBX0001S800

DEN 456.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд нови, високо-квалитетни
90 Дена Гаранција
Овој производ има се тестирани во добра работна состојба.
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .

Спецификацијата

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
AAL20 NBX0001S800 CN-03V4XY 03V4XY

Со стоката дадена додека купуваат