• Новак
  • -15 %
1.5 Метар Директно Европската ЕУ AC Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок за Компјутерот/Monitor Евра приклучок или CEE7/7 IEC 60320 C13 - Црна

1.5 Метар Директно Европската ЕУ AC Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок за Компјутерот/Monitor Евра приклучок

DEN 289.00
DEN 340.32

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики 1. Универзална ЕУ 3-Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер Кабел ,Европскиот 3 pin plug CEE7 Schuko IEC 60320-C13 2. Лиен завршува,основи за безбедност 3. Компатибилен со повеќето 3-порта моќ адаптери. 4. Одговара најмногу компјутер,монитор,лаптоп,игра играчите,камери,принтери AC адаптери или полначи 6. Се користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во лаптоп или друг уред со вграден AC адаптер Одговара на повеќето брендови лаптоп, висока безбедност, и идеална замена за оригиналната кабли Напон : 250 V 10 A Должина : 1.5 Метри Боја : Црна

Спецификацијата

Должина на кабел:
1.5 м
Бренд Име:
En-Лаборатории
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
11-001-233
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
AC Кабелот за Напојување
Приклучете:
Europlug CE 7/7 IEC 320 C13
Должина:
1.5 meter
боја:
Црна
Примена:
монитор

Со стоката дадена додека купуваат