• Новак
ДП Женски Женски Адаптер Displayport кабел за Продолжување Conventer

ДП Женски Женски Адаптер Displayport кабел за Продолжување Conventer

DEN 86.40

Достапност
Достапно за нарачка


Displayport Женски Женски Адаптер за Продолжување Conventer
1. Оваа ДП Conventer ќе се поврзете 2 ДП кабли
2. Компатибилен со сите ДП машки Кабли информации
3.овој производ $1.8 еден компјутери, два компјутери само за да покажат својата назад и напред

Спецификацијата

Должина:
ADAPTOR
Конектор A:
Displayport(ДП)
Тип:
ДП/Мини ДП Кабли
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Примена:
ТВ КУТИЈА,Монитор,Компјутер
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Број На Модел На:
ДП F/F
Конектор Б:
Displayport(ДП)
Пакет:
Пакет 1
Надворешниот Дијаметар:
7
Пол:
Женски-Женски
Тип:
DP
Конектор тип:
DP
Конектор Боја:
Сребро.

Со стоката дадена додека купуваат