• Новак
  • -5 %
Промет на големо со 10pcs многу елегантен кабинет повлекува,копчиња и ја повлекува за кабинети,антички мебел копчиња и ја повлекува

Промет на големо со 10pcs многу елегантен кабинет повлекува,копчиња и ја повлекува за кабинети,антички мебел

DEN 1824.00
DEN 1920.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн - Најдобри декоративни хардвер-Професионални колекција! Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 219 BCM-WH-135 Дијаметар : CC96mm Боја : Порцелан и антички месинг
Количина : 10pcs во една многу за продажба Убаво порцелански гроздобер кабинет се справи и knob Спакувана во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .
24pcs за еден внатрешен кутија.
240pcs за еден картон.
Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк. : )
Гаранција :
Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Услови на Испорака : Ние не си одговорен за сопствени полнење и било увоз доход.
Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа.
Услови на Плаќање :
Сега прифаќање Alipay; Alipay prefered!
Повратни информации :
Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас . Ви благодарам многу за вашата соработка.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
За рефус со цел, ве молиме контактирајте со мене директно за најдобрите понуди!

Спецификацијата

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Стил:
Руралните
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
219BCN-WH-135
Материјал:
Керамички
боја:
Порцелан и антички сјај месинг
Место на Потекло:
Тајван
Материјал:
Керамички
Тип:
копчиња и ја повлекува за кабинети

Со стоката дадена додека купуваат