• Новак
  • -10 %
70 * 25мм декорација се справи со фиока се справи со напливот на мали црни се справи со класично парче легура се справи со

70 * 25мм декорација се справи со фиока се справи со напливот на мали црни се справи со класично парче легура

DEN 1214.00
DEN 1348.80

Достапност
Достапно за нарачка


Име На Производ : Легура Се Справи Со
Големина : 70 25 MM
Вкупната должина вкупна ширина
Боја : Црна Пренапони
Материјал : Цинк Легура

Спецификацијата

Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал
Тип:
Мебел Справи & Knob
Тип:
Мебел Справи & Knob

Со стоката дадена додека купуваат