• Новак
  • -10 %
Голема Големина Knob Кабинет Мебел Рачки На Вратите Копчиња Спалната Соба Плакарот Салон, Кујна Фиока Вади Модерен Стил Алуминиум Долга Рачка

Голема Големина Knob Кабинет Мебел Рачки На Вратите Копчиња Спалната Соба Плакарот Салон, Кујна Фиока Вади

DEN 52.00
DEN 57.60

Достапност
Достапно за нарачка


На вдлабнати скриени лизгачки врата се справи, може да се користи како рачка на лизгачки врати, кабинет, фиока, итн.
•Материјал : Алуминиум
•Боја : Алуминиум оксид, мат црна
• Дупка проред : Единечен-дупка/96mm/128mm/160mm/192mm/224mm/256mm/288mm/320mm
• Соодветна должина : 20mm/111mm/143mm/177mm/210mm/243mm/276mm/308mm/340mm
• Секој од нашите рачки ќе бидат дадени завртки. ако имате големина барања,
ве молиме оставете порака по наредба да ни кажете, ние ќе се обидеме да ви испрати потребната должина.
•Оваа Цена е трговија на големо цена, се надеваме дека ќе може да ја пропуштајте оваа шанса.
•Детални големина ве молиме погледнете на овие фотографии :
-

Спецификацијата

боја:
Алуминиум Една дупка, Алуминиум 96mm, Алуминиум 128mm, Алуминиум 160mm, Алуминиум 192mm, Алуминиум 224mm, Алуминиум 256mm, Алуминиум 288mm, Алуминиум 320mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
LL1001
Бренд Име:
imango
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Теренот-ред Спецификации:
Една дупка/96mm/128mm/160mm/192mm
боја:
Мет црна, алуминиум оксид

Со стоката дадена додека купуваат