• Новак
  • -16 %
10 Компјутери 43x10mm Кутија се Справи со Цинк Легура Knob Лак Tracery Фиока Дрвена Кутија за Накит Мебел се Справи со Knob T12 се Откажат брод

10 Компјутери 43x10mm Кутија се Справи со Цинк Легура Knob Лак Tracery Фиока Дрвена Кутија за Накит Мебел се

DEN 67.00
DEN 80.16

Достапност
Достапно за нарачка

Мини големина повлече knob е направен од цинк легура материјал во бронзени тонови на боја Деликатни изглед, за подобрување на убавината на минијатурни производи кои се Користат за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн. Спецификации : име на Производ : Антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Боја : Бронзени Тон Прибл : 4.3 cm x1cm(1 6/8" x 3/8") Дупка големина : 3мм( 1/8") Дебелина : 10мм( 3/8") Количеството : 10 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 10 x се Справува (Со завртки)

Спецификацијата

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
Други

Со стоката дадена додека купуваат