• Новак
10xChildren Кабинет Копчиња и Рачки Plexiglass Кујната Кабинет Фиока Копчиња Плакарот Гардероба Шкафот Повлекува Акрилик Вратата Копчиња

10xChildren Кабинет Копчиња и Рачки Plexiglass Кујната Кабинет Фиока Копчиња Плакарот Гардероба Шкафот Повлекува

DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка


10x Children Кабинет Копчиња и Рачки Plexiglass Кујната Кабинет Фиока Копчиња Плакарот Гардероба Шкафот Повлекува Акрилик Вратата Копчиња
Цената е за 10pcs .
Тип : Кабинет Фиока Копчиња
Материјал : Zince Легура & Акрилик
Боја : Како На Сликата
Дупка Проред : Единечен Дупка/Големина : 24*38 MM
Карактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

Спецификацијата

боја:
Розова, Портокалова, Жолто, Јасно, Виолетова
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
Стил:
Европски
Материјал:
Акрилик
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HDSLQ8Q57
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Тип:
кабинетот фиока копчиња
Материјал:
Акрилик & Цинк Легура
боја:
шарени
Дупка проред:
Една Дупка
Дијаметар:
24mm
Висина:
38mm
Мебел Кабинет Рачки:
Yes
кујната кабинет копчиња:
Yes
Шкафот Кабинет Копчиња:
Yes
Гардероба Вратата Повлекува:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат