• Новак
  • -25 %
2017 Мода Еден Рамо Jumpsuit Кавга Одблесокот Панталони Долго Jumpsuits Секси Целокупната Партија Клуб Bodycon Rompers Женска Jumpsuit

2017 Мода Еден Рамо Jumpsuit Кавга Одблесокот Панталони Долго Jumpsuits Секси Целокупната Партија Клуб Bodycon

DEN 744.00
DEN 991.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
2367
Должина:
Full Length
Бренд Име:
Doyerl
Декорација:
Возбудува
Сезоната:
Лето, Есен, Зима, Пролет
Повод:
Партија, Клуб, Ноќ, Вечер, Одмор, Славна личност, Пистата
Стил:
Модата, Домот
Пол:
Жени, Жени, Жени
клучни зборови:
Rompers Женска Jumpsuit, Еден Рамо Jumpsuit, Bodycon Rompers
боја:
Црна, Црвена, Бела
Големина:
S - XL

Со стоката дадена додека купуваат