• Новак
  • -45 %
Нови пристигнување жените се комбинираат jumpsuits &rompers во пролет секојдневен лабава печати џеб комбинација тенок целокупната bodysuits AA3358 F

Нови пристигнување жените се комбинираат jumpsuits &rompers во пролет секојдневен лабава печати џеб комбинација

DEN 2059.00
DEN 3744.00

Достапност
Достапно за нарачка

големина Панталони долго Половината Колковите една големина 120 115 101

Спецификацијата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
AA3358
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants

Со стоката дадена додека купуваат