• Новак
  • -41 %
Corzzet Гроздобер Браун Челик Boned Патент Overbust Корсети И Bustiers Половината Слабеење Готски Кожа Steampunk Облека

Corzzet Гроздобер Браун Челик Boned Патент Overbust Корсети И Bustiers Половината Слабеење Готски Кожа Steampunk

DEN 1529.00
DEN 2592.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 12
Пред Патент Затворање
Ланче назад со 11 grommets
Вграден-во Со Приватноста Panel
Силна Корсет Кабелот Алкохол
100% Парична Казна Памук Twill Поставата
Со G-string
Кожа Hemming
Боја : Сребрена/ Браун
Должина : 15 1/2 " (Големина M)
Ткаенини Опис : Brocade/Faux Кожа
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Лен,Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Стил:
Секси
Декорација:
Копче
Материјал Состав:
Brocade+ Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
C210
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Услуга:
Трговија на големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот
Боја на располагање:
Кафена и сива
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL,
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Употреба:
Телото Обликување, Половината Обука, Слабеење
Пазарна Цена:
USD120/Парче
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Со стоката дадена додека купуваат