• Новак
  • -15 %
Bralette Жените Долна Облека Градник Push-Up Градници Поместена Блузи Вест Врати Крстот Компресија Спортски Долна Облека Sujetador

Bralette Жените Долна Облека Градник Push-Up Градници Поместена Блузи Вест Врати Крстот Компресија Спортски

DEN 233.00
DEN 274.56

Достапност
Достапно за нарачка


2017 Пролет Лето Нови Жените се Облекуваат Тенок Високо Водат Плетени Долг Фустан Ladied Канцеларија Секси Фустани vestido долго WQ0950
Секси Чипка Градник Флорални Жица за Слободни Push-Up Градници за Жени Половина Чаша Триаголник Bralette Градник долна облека на Жените долна Облека sujetador
големина
Биста
Градник
М
70~80см
75 A/75 B/75 C/75 D
L
80~90m
80 A/80 B/80 C/ 80 D/85 A/85 B/85 C/85 D
Купувачот Забелешка : се Мери со раце, ве молиме да му биде дозволено 2~3cm мерење грешки;
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;
Ако сега, ве молиме контактирајте со нас директно пред вас остави negtive повратни информации;
Комуникацијата е најдобар начин да се реши проблемот;

Спецификацијата

Бендови Големина:
M, L
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Еден-Парче,Поместена
Затворање Тип:
Никој
Рака Тип:
Заменлива Ремени
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Junxi Wan
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
WWX0112
Поддршка Тип:
жица за слободни
Куп Форма:
Полна Чаша
Декорација:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат