• Новак
  • -40 %
Црвен Сатен Пред Патент Corpetes E Espartilhos Секси Жени Корсет Готски Облека Корсети И Bustiers Corselet Overbust Corsage

Црвен Сатен Пред Патент Corpetes E Espartilhos Секси Жени Корсет Готски Облека Корсети И Bustiers Corselet

DEN 766.00
DEN 1275.84

Достапност
Достапно за нарачка


Пластични Коски
Број на Bonings : 10
Страна патент Затворање
Ланче назад со 10 grommets
Лента Алкохол
Сатенски Hemming
Боја : Црна, Црвена
Должина : 15 " / 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Сатен Полиестер
Бистата линија : Overbust, Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на Располагање : S,M,L,XL, XXL

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
2806
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Материјал Состав:
Сатенски
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Бурлеска & Секси & Готски
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Патент Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Црвена, Црна
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Со стоката дадена додека купуваат