• Новак
  • -25 %
Ladychili Жените Intimates Секси Целосна Чипка Транспарентен Ултра Тенок Градник Поставите Безжична Цевка Strappy Градник и Гаќи долна Облека Поставите N317X

Ladychili Жените Intimates Секси Целосна Чипка Транспарентен Ултра Тенок Градник Поставите Безжична Цевка Strappy

DEN 900.00
DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ladychili Жените Intimates Секси Целосна Чипка Транспарентен Ултра
Тенка Градник Поставите Безжична Цевка Strappy Градник и Гаќи долна Облека Поставите N317 X
Боја : црна,бела
Материјали : Најлон, Spandex
Големина на : 32/70 34/75 36/80 38/85 AB Чаши
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Вашата следна цел , ние ќе брод со убав подарок за благодарност .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Во моментов Aliexpess обезбеди Виза, Мастеркард, Запад Унија, Qiwi, Банкарски трансфер и др.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите редови секој ден.
2. Pls забелешка Кина пост понекогаш одлагање, или не ја обнови следење на информации се толку брзо, ако умот , pls изберете DHL за услугата.
3. Полниот назив и целосна адреса е потребно за испорака.
За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молам, разберете,ние не може да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Ние ќе го направи цена пониска за пакет ако треба .
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број.
Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на вашата нарачка , можете да се вратите или размена на вашите предмети со состојба на 30 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот

Спецификацијата

Чаша Големина:
70A, 70B, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Рака Тип:
Оглавник,заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
Underwire
Бренд Име:
ladychili
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Стил:
Секси
Број На Модел На:
Плус Големина на Градник Поставите N317X
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Декорација:
Чипка
боја:
сина,бела,црвена
Големина:
70 75 80 85 AB

Со стоката дадена додека купуваат