• Новак
  • -20 %
Секси Жените Термички Долна Облека Пролет, Есен Зима Брз Сува Термо Долна Облека Поставува Женски Фитнес Долго Џонс

Секси Жените Термички Долна Облека Пролет, Есен Зима Брз Сува Термо Долна Облека Поставува Женски Фитнес Долго

DEN 811.00
DEN 1014.24

Достапност
Достапно за нарачка


Реден Број : TX-WA25+TX-WA24

Спецификацијата

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Долго Џонс
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
fanceey
Број На Модел На:
ФОТО БОЈА
Материјал:
Полиестер
Јога одговараат на моделот:
Чистота
Јога одговараат на боја:
Кул сива, црвена роза, кралска сина
јога одговараат големина:
M,L
Јога одговараат јака:
stand-up јака
Јога одговара за родова:
жена
Јога дали да се приклучат на шапка:
Не се маскирани
Составот на Јога одговараат на ткаенина:
Најлон / Најлон
Јога одговара за сезоната:
зима, пролет, есен
Јога одговараат на стилот:
Спорт, разонода, разонода одговара
Јога одговараат Реден Број:
TX-WA25+TX-WA24

Со стоката дадена додека купуваат