• Новак
20mm 3м/rollHose заштита жица случај цевка цевка за кабелска завршувањето линија со фиксна пакет на жица Транспарентна Заштита Жица Правец

20mm 3м/rollHose заштита жица случај цевка цевка за кабелска завршувањето линија со фиксна пакет на жица Транспарентна

DEN 132.96

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Спирала За Завиткување
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
20mm
Материјал:
Други

Со стоката дадена додека купуваат