• Новак
10pcs Црна Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25

10pcs Црна Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25

DEN 52.80

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации :
СТР Серија Пластични Водоотпорен Кабел Жлезда СТР Серија-Кабел Жлезда Крајот Капа Модел Жица со Дијаметар Дупка со Дијаметар Инсталација Дијаметар Тема Должина Миење Модел Дупка со Дијаметар Инсталација Дијаметар PG7 3~6.5 12.5 19.5 8 PG7 PG7 12.5 19.5 PG9 4~8 15.2 23.5 8 PG9 PG9 15.2 23.5 PG11 5~10 18.6 26 8 PG11 PG11 18.6 26 PG13.5 6~12 20.4 29 9 PG13.5 PG13.5 20.4 29 PG16 10~14 22.5 32.7 10 PG16 PG16 22.5 32.7 PG19 12~15 24 33 10 PG19 PG21 13~18 28.3 39 10 PG21 PG21 28.3 39 PG25 16~21 30 40 12 PG25 PG29 18~25 37 49.7 12 PG29 PG29 37 49.7 PG36 22~32 47 64.5 14 PG36 PG36 47 64.5 PG42 32~38 54 70 14 PG42 PG42 54 70 PG48 37~44 59.3 76 14 PG48 PG48 59.3 76 PG63 42~50 71 29 PG63
Информации За Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ само.
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fed Ex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или, DHL, FEDEX, ТНТ.. Кина препорачана Пошта Пост или Хонг Конг Регистрирани Пост Воздух Mail, повеќето Земја ќе пристигне парцела во 15-35 работни дена.Кина истите да се изречни или DHL, FEDEX, ТНТ повеќето Земја ќе пристигне парцела во 4-8 работни дена.EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од плаќањето добивате прочистени. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Логистика информации само останува во Кина, логистика информации, може да не бидат прикажани во земјата на дестинација. Ве молиме изберете логистика внимателно.
Повратни информации
Сите позитивни повратните информации се ценат.
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака
Имаат голем ден!

Спецификацијата

боја:
PG7, PG9, PG11, PG13 Точка 5, PG16, PG19, PG21, PG25
Број На Модел На:
PG
Заштита Ниво:
IP68
Големина:
see the picture
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PG

Со стоката дадена додека купуваат