• Новак
2018 Фабрика Цена 12.1 инчи Висок Квалитет на Вградени Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со 1024x768 Резолуција на 5-жица AMT Resistive Touch Screen

2018 Фабрика Цена 12.1 инчи Висок Квалитет на Вградени Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со 1024x768 Резолуција на

DEN 26783.04

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел. Ако треба.само контактирајте со нас.Ние може да направи за вас.
2018 Фабрика Цена 12.1 инчи Висок Квалитет
Вградени Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со 1024x768
Резолуција на 5-жица AMT Resistive Touch Screen
Orderssssssss!!!!!!
Опис на производот 12.1 " Индустриски Таблета 1, Прецизност Resistive Екран на Допир, Резолуција 1024 x 768. 2, Dual Core со Високи Перформанси Процесор, DDR3 Dual Channel Меморија, Цврста Состојба Диск(SSD) 3, со Користење на Алуминиум Легура Школка, Цврсти, Meguiar, Трајни 4, 2x Gigabit RJ45 LAN Порта, 1x VGA се Прикаже Излез, 4x COM RS232/RS422/RS485 Интерфејс 5, Надградба Од 3 G/4 G/LTE/Wi Fi Карактеристики Модел : ППЦ-121 C Стандард : Intel Atom N2800 Процесор, 12.1" Екран на Допир,1024x768 Резолуција, RAM меморија 2 G SSD 32 G (Win7 32 Bits ОЕМ), 4x USB,4x COM RS232/RS422/RS485,1x VGA,1x HDMI,2x LAN RJ45 Додатоци : 12 V5 A Адаптер,(Изборен Европската Plug Британски Plug Amercican Приклучок) Вградени за Монтажа Тока по желба : RAM меморија 4 G,SSD 64 G/128 G/256 G 3 G/4 G/LTE/Wi Fi Модул. HHD 320 G/500 G/1 TB итн. Карактеристики Име на Модел ППЦ-121 C се Прикаже Големината 12.1" Резолуција 1024×768 Осветленост 400cd/m2(Прилагодливи ) Разлика од 400 : 1 на Екранот на Допир, 5-жица AMT resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОРОТ Intel Atom N2800 Dual-Core 1.86 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 6.5 W Чипсет Интел Атом N2800+NM10 Меморија RAM меморија Одборот 2 G DDR3 2 G MAX 4 G Складирање SSD 32 G ( До 64 G/128 G/256 G ), Optional 2.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн. Систем XP/Win7/Linux/Win8/Win10 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps LAN RJ,Lan чип RTL8111 E Сериски Порт COM1×RS485/RS422 ( default RS485 со Оптички изолација )
COM2-COM3×RS232/485 ( default RS232 )
COM4×RS232 ( факултативно додадете 2 RS232 ) USB 4×USB2.0, ( факултативно додадете 2×USB2.0 ) Екранот Интегрираната Intel GMA3650 , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка Помалку од 20 W Работа Темп. -40℃-80℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп. -40℃-80℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 、 Мембрана Прекинувач(далечински управувач ) Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Црна Нето Тежина 3.95 kg Инсталација Вградени монтирани 、 VESA рек монтирани Димензии(mm) 344×263×55.7 Дупка големина ( мм ) 314.4×239.6 Гаранција Гаранција 18 месеци Цел информации Име на Модел 12.1 инчен AMT Resistive Touch Screen 、Р emote Контрола Стандард Intel Atom N2800 ПРОЦЕСОРОТ,Dual Core ,1.86 G, RAM меморија 2 G/SSD 32 G (Win7 32 Бита ОЕМ ) , 4×USB,4×COM,2×LAN,1×VGA,1×HDMI Додатоци 12 V/5 A адаптер , Моќ линија , 4 поставува вградени Инсталирате копчето,RS485 приклучок за Факултативна RAM меморија 4 G/SSD : 64 G/128 G/256 G , 3 G/WIFI , LPT/PS2 , АУДИО/вградениот звучник итн.
Применливи сцена
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-121C
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 Dual-Core 1.86 GHZ
Чипсет:
Intel Atom N2800+NM10
Меморија/RAM меморија:
Одборот 2G Факултативна DDR3 2G MAX 4G
Складирање/SSD :
32G Факултативна 64G/128G/256G
Syetem:
XP/Win7/Win8/Win10/Linux
lan:
2x10/100/1000Mbps RJ45 LAN
USB:
3xUSB2.0 Aptional додадете 3xUSB2.0
Екранот:
1xVGA Интегрираната Intel GMA3650
Термички методи :
Fanless
боја:
Црна Факултативна Сребро.

Со стоката дадена додека купуваат