• Новак
Нови 290x2.0mm CCFL Осветлување Светилки за 14.1 инчен LCD Лаптоп Екранот жица подигнат без заварување 10pcs/многу

Нови 290x2.0mm CCFL Осветлување Светилки за 14.1 инчен LCD Лаптоп Екранот жица подигнат без заварување 10pcs/многу

DEN 1459.20

Достапност
Достапно за нарачка

Нови 290x2.0mm CCFL Осветлување Светилки за 14.1 инчен LCD Лаптоп Екранот жица подигнат без заварување 10pcs/многу
100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
CCFL светлото должина 290mm, Вкупната должина со првенство за 295mm.
ние може да се направи различни големини според вашето барање. Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Пакетот Вклучува : 290mm светилки со кабел x 10pcs
Други CCFL со кабел За Лаптоп

Спецификацијата

Број На Модел На:
290x2.0mm
Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Тип:
Индустриски Следење
Ширина:
2.0mm
Должина:
290mm
Панел Големина:
14.1 ИНЧЕН
Тип:
ccfl осветлување светилка

Со стоката дадена додека купуваат