• Новак
375mmx2.0mm CCFL Осветлување Светилки со кабел за 17 инчен LCD Лаптоп Екранот 10pcs/многу

375mmx2.0mm CCFL Осветлување Светилки со кабел за 17 инчен LCD Лаптоп Екранот 10pcs/многу

DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка

375mmx2.0mm CCFL Осветлување Светилки со кабел за 17 инчен LCD Лаптоп Екранот 10pcs/многу
100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
CCFL светлото должина 375mm, Вкупната должина со првенство за 380mm.
ние може да се направи различни големини според вашето барање. Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Пакетот Вклучува : 375mm светилки со кабел x 10pcs
Други CCFL со кабел За Лаптоп

Спецификацијата

Број На Модел На:
375mmx2.0mm
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Ширина:
2.0mm
Должина:
375mm
Панел Големина:
17 инчи
Тип:
ccfl осветлување светилка

Со стоката дадена додека купуваат