• Новак
  • -40 %
DIY Дијамант Слики Симпатична очила за сонце Мачка Везови Мозаик Дијаманти Паста Крстот Бод Ѕид Уметност Декорација рачно изработени Подароци Занает

DIY Дијамант Слики Симпатична очила за сонце Мачка Везови Мозаик Дијаманти Паста Крстот Бод Ѕид Уметност Декорација

DEN 354.00
DEN 589.44

Достапност
Достапно за нарачка


Процесот на производство
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
1. Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции :
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок,
серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе разговараме за трговија на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително
договор.
2. Превоз :
Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена,
вашата стока ќе вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Во ретки случаи,
тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.
3. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена.
Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
Изберете шаблон Тип : /////
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат

Спецификацијата

Големина:
20X20 CM, 20X25 CM, 20X30 CM, 20X40 CM, 25X25 CM, 25X35 CM, 30X30 CM, 30X40 CM, 35X35 CM, 40X40 CM, 40X50 CM, 40X60 CM, 50X50 CM, 50X60 CM, 50X70 CM
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
SHUOSI
Број на Бои:
30-45
Име:
5D Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Симпатична Очила За Сонце Мачка Носат Капи
Материјал:
Круг Смола Пелети Дијаманти,доволно
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Тип:
DIY Декоративни Дијамант Слики
Повод:
Роденденски Подароци,Housewarming,Сувенири,Автомобил Продавница,Ги Покажува
Функција:
Креативни рачно изработени Занаетчиски,DIY Значајни Подароци
Употреба:
Дома Декор,Ѕид Уметност,Ѕидни Украси,Mural Слики
Удирање Област:
Сите Покриени Со Паста Дијамант Слики
вежба големина:
2.8 mm*2.8 mm Комплет Дијамант Слики

Со стоката дадена додека купуваат