• Новак
  • -45 %
10pcs/set Нерѓосувачки Челик 7cm должина рачно производство на Кожни игли за Шиење rhombus триаголен pin за кожни производи производство&поправка

10pcs/set Нерѓосувачки Челик 7cm должина рачно производство на Кожни игли за Шиење rhombus триаголен pin за

DEN 235.00
DEN 426.72

Достапност
Достапно за нарачка


10pcs/set Нерѓосувачки Челик 7cm должина рачно производство на Кожни игли за Шиење rhombus триаголен pin за кожни производи производство&поправка
Димензии : должина околу 7.0 см,со дијаметар од 1.83 mm. Пакет : 10 компјутери

Спецификацијата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Игла За Шиење
Бренд Име:
QJH
Употреба:
кожа игли за шиење
Големина:
length about 7.0cm,diameter 1.83mm
Пакет:
10pcs/set

Со стоката дадена додека купуваат