• Новак
  • -41 %
Дијамант везови стара жена дијамантски сликарство заврши слики на rhinestones Крст-бод колекции Дома декорација мозаикот на слики

Дијамант везови стара жена дијамантски сликарство заврши слики на rhinestones Крст-бод колекции Дома декорација

DEN 320.00
DEN 542.40

Достапност
Достапно за нарачка

Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот , користење на вашите омилени рамка до рамка тоа.
Големина ≤ 30x40cm Меур Торба за Пакување
Големина > 30x40cm Подароци Кутија за Пакување
1) Фабриката за Директна продажба; Врвен квалитет; Квалитет гарантиран; Конкурентни цени; Голем попуст за голема цел! 2) Сите на стоки излезе од фабриката со строги тест според меѓународниот стандард. 3) Одличен Дизајн Тим; Брза испорака; Комбиниран цел; Најдобри и Навремена Услуга.околу 6-15 работни дена од ЕМС C).20-40 работни дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба. Нерѓосувачки Челик Пинцети 02. Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс на рефракција.3 mm (13 дел). Тоа е бесплатен превозот на речиси низ целиот свет од Кина Пост Воздух Mail. 01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна три-димензионални сенце, сјае светло, веднаш да заличи до вашиот дом.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го испрати убав подарок за сите наши клиенти. Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број. Слика совршен, допрете совршен, дијамант shing, на индекс на рефракција е висока. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попуст за стари пријатели. Вежба Складирање Кутија (2x6) 04. Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата. Стави дијаманти во вежба складирање кутија (2x6 ) , се држи на налепница, напишете ја боја нема. Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци. Персонализација на Слика : Ние може да се направи сопствен производ за било која слика.
03 / Висок Квалитет на Платно База материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо. 03 / Среќен Семејство Време Инкрустирани дијаманти сликарство може да биде многу луѓе се креативни, забава, дозволете им на децата со создавањето, може да се развие интелигенција и зголемување на чувството и зголемување на чувството на chlidren. 05 / Rigorou Дијамант Сечење Процес 01 . тие се EMS,DHL и Кина Пост Воздух Mail . Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча. Вежба Код Налепница 05. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат. Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на дијаманти додека ви се прави вашиот ремек-дела.
Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство. (Поголема големина, подобар резултат. Големина На Слика : Според опции. Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе. 4) може да се меша и секоја точка од нашата продавница и да ги испраќаат заедно! 1) Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка. Пакување : Подароци Кутија за Пакување и Меур Торба за Пакување., Промена на друга боја на дијаманти.Големината спецификација што е споменато погоре е за големина на слика, платно големината ќе биде додадено околу 5 cm.Поголем големината, подобар ефект! Ве молиме испратете ваша слика за нас, ние ќе се направи ефект слика за вас во времето.

Спецификацијата

Големина:
20X26cm bag packing, 30X39cm bag packing, 40X52cm box packing, 50X65cm box packing, 58X75cm box packing
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
MATRESHKA
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
производство име:
Дијамант везови/Дијамант сликарство/Дијамант мозаик
Дијамант Тип:
Полн плоштад дијамант/Full Рубикова Коцка Дијаманти
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11 КТ
Форма на дијамант:
3d rhinestones/5d дијамант
Тип на Слика:
Цвеќиња/Animals/пејзаж/религија/природа/Icons
Она што во собата:
Платно/дијаманти/tools
Функција:
Дома Декор/Подарок/играчка за деца
Пакување:
меур или пак кутија (зависи од големината)
Дополнителни:
Се прилагодите фото и слика
Карактеристично:
diy кит/сè за рачно изработени

Со стоката дадена додека купуваат