• Новак
  • -35 %
5D Diy Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Кога Соништа Дијамант Везови Мозаик Кристал Везана

5D Diy Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Кога Соништа Дијамант Везови Мозаик Кристал Везана

DEN 249.00
DEN 383.04

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
20X27CM, 30X40CM, 40X53CM, 45X60CM, 50X65CM, 60X80CM, 75X100CM
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Со стоката дадена додека купуваат