• Новак
Комунални Presser Нога (Б) За Викинг #4131136-45

Комунални Presser Нога (Б) За Викинг 4131136-45

DEN 421.92

Достапност
Достапно за нарачка

Комунални Presser Нога (Б), Викинг #4131136-45
Група 6 Модели : Platinum 955 E, 950 E, Платинум Плус, Платина 770, 775, Платина 750 Ватенка, 755 Ватенка, Платина 730, 735,
Platinum 715, Се Зголеми 600, 605, Ирис, Скандинавија 400, 300, 200, Interlude 445, 435,
Лили 555,550,545, 540, 535, 530, 500, Freesia 445, 435, 425, 415, 400, 350
, Лиза, Angelica, Viva, Викторија, 500, Facette 500/400, Смарагд, 203,183
Група 5 Модели : Смарагд 116, 118, 122, Прелудиум 340, 360, 350, 370,
Скандинавија 100, Daisy 335, 330, 325, 320, 315, 310, Оскар,
Софија, Emma, Лена, Ромео, Јулија, Ана, Сара, 250, 230, 225/215, 210, 205, Фармерки, Hugin
Група 4 Модели : Classica 105, 100, 95, 90
Група 3 Модели : Оптима 630, 620, 610, 190, 185, 180, 150, 120
Група 2 Модели : Prisma 990 S, 990, 980, 960, 950 S, 950, 945, 940
Група 1 Модели : Orchidea 1250, #1, #1+, 1200, 1100, 1090, 1070, 1070 S, 1050
Група Д Модели : Сите 2000, 3000, 6000 серија, 1010, 1030, 1040, 3010, 3310, 3610, 5610, 5710, 6570, 6690, 3240
Друг Дел Броеви : 4131136-46

Спецификацијата

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Со стоката дадена додека купуваат