• Новак
  • -25 %
RM00024 Diy дијамант цртање симпатична девојка дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува unfinish декоративни Дијамант везови

RM00024 Diy дијамант цртање симпатична девојка дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува unfinish

DEN 263.00
DEN 350.40

Достапност
Достапно за нарачка

RM00024 Diy дијамант цртање симпатична девојка дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува unfinish декоративни Дијамант везови Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Сите димензии се во големина на слика.
Производство Детали
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
20cm x 25cm, 30cm x 40cm, 40cm x 50cm, 50cm x60cm, 60cm x 80cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Форма:
Посебна
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Со стоката дадена додека купуваат