• Новак
Таа Љубов Пластични Везови Магија Везови Pen Set Облека Плетење Удар Игла За Шиење Додатоци

Таа Љубов Пластични Везови Магија Везови Pen Set Облека Плетење Удар Игла За Шиење Додатоци

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Станот и 3 D везови може да биде и лесно постигнува благодарение на едноставна операција. 2. Должина на 3 D везови може слободно да се прилагоди. 3. Тоа се однесува на двете левата рака, десната рака, поради ергономски дизајн додека што можете удобно да работат. 4. Тоа е добар помошник за крпеница, шиење и други процеси. Гаранција 1.Достигнаа врвот игли, ве молиме чувајте ги далеку од децата. 2.Ви препорачуваме да се однесуваат на прирачник за полесно користење . Материјал : Пластични Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Вез
Бренд Име:
Таа Љубов
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат