• Новак
  • -30 %
Апстрактни слики Valse DIY 5D Целосна DIY Круг Дијамант Сликарство Мозаици Крстот Бод Вез за Полнење Камења Сликарство Занает

Апстрактни слики Valse DIY 5D Целосна DIY Круг Дијамант Сликарство Мозаици Крстот Бод Вез за Полнење Камења

DEN 336.00
DEN 479.04

Достапност
Достапно за нарачка


Испорака :
почитувани купувачи,кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја .Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови .Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачите ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако имате било какви проблеми со нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Големина:
15cm X 30cm, 20cm X 35cm, 30cm X 50cm, 40cm X 70cm, 50cm X 85cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Бескрајни
Стил:
Европа
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
Бренд:
Други
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Со стоката дадена додека купуваат