• Новак
  • -25 %
RM00013 Дијамант Сликарство Полн Плоштад Дијамант Глуварче&Дама буба 3D Везови Крстот Бод Кристал 5D DIY Мозаик Оркестарот

RM00013 Дијамант Сликарство Полн Плоштад Дијамант Глуварче&Дама буба 3D Везови Крстот Бод Кристал 5D DIY Мозаик

DEN 227.00
DEN 302.40

Достапност
Достапно за нарачка


RM00013 Дијамант Сликарство Полн Плоштад Дијамант "Глуварче&Дама буба" 3 D Везови Крстот Бод Кристал 5 D DIY Мозаик Оркестарот Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Сите димензии се во големина на слика.
Производство Детали
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
20cm x 20cm, 30cm x 30cm, 40cm x 40cm, 50cm x 50cm, 60cm x 60cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Форма:
Посебна
Стил:
Традиционален Кинески
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Со стоката дадена додека купуваат