• Новак
  • -40 %
3D DIY Целосна Дијамант Сликарство Полн Цут Црвениот Цвет 50x50cm Комбинација Дијамант Везови Налепница Плоштад Мозаик Дома Декор Цвеќиња

3D DIY Целосна Дијамант Сликарство Полн Цут Црвениот Цвет 50x50cm Комбинација Дијамант Везови Налепница Плоштад

DEN 360.00
DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 45x45cm, 50*50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502Y24Z160

Со стоката дадена додека купуваат