• Новак
  • -40 %
3 Цифра Комбинација Кабинет Лозинка за Заклучување Заклучување KEYLESS поштенско Сандаче Кабинет Cam Брави за Дома на Врата Хардвер

3 Цифра Комбинација Кабинет Лозинка за Заклучување Заклучување KEYLESS поштенско Сандаче Кабинет Cam Брави

DEN 239.00
DEN 397.44

Достапност
Достапно за нарачка


HG0012903
Спецификација :
Бренд нови
Боја : црна
90 Степени Пак
Материјал : цинк легура
Должина (од задната страна на заклучување на крајот на заклучување на телото) : 20mm
Должина inc. Кам : 23mm
Низ станови : 16м
Телото Дијаметар : 19mm
Лицето Длабочина : 17mm
Се соочуваат со Дијаметар : 38mm
Вкупна должина : 44mm
Да се центар на заклучување : 34mm
Карактеристики :
Нут фиксна
Заклучување користи 3-цифрен комбинација.
3 Тркала Комбинација Бирање За Да Поставите 0-0-0
Комбинација може да бидат ресетирани за толку често колку што можете да изберете.
Идеален за Каравани, Моторни домови, Чамци, Алатка Кутии, кабинети, фиоки, училиште гардероби или било каде што копчињата не се погодни!
Како да ја промените вашата лозинка :
Постои дупка зад заклучување.
Со помош на мала стап да притиснете дупка, а потоа изберете ја вашата нова лозинка во исто време.
Конечно ослободување на стап и вашата лозинка промени.
Пакет се вклучени :
1 x 3-Цифрен Комбинација Camlock
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификацијата

Број На Модел На:
кам кодот
Големина:
Length inc. Cam
Заклучување Тип:
комбинација cam кодот

Со стоката дадена додека купуваат