• Новак
бесплатен превозот метал hasp торба хардвер дел воздух кутија тока алатка случај заклучување Безбедност Осигурување тока 304 од не ' рѓосувачки челик fastener

бесплатен превозот метал hasp торба хардвер дел воздух кутија тока алатка случај заклучување Безбедност Осигурување

DEN 1046.40

Достапност
Достапно за нарачка


цената е за 2 парчиња

Спецификацијата

Број На Модел На:
cf2140000016
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Со стоката дадена додека купуваат