• Новак
Бесплатен Превозот Внатрешни Работи Заклучување Хотел Заклучување На Вратата Од Не ' Рѓосувачки Челик Топката Заклучување Хотел Магнетна Картичка Заклучувањето

Бесплатен Превозот Внатрешни Работи Заклучување Хотел Заклучување На Вратата Од Не ' Рѓосувачки Челик Топката

DEN 1006.56

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Спецификацијата

боја:
Заклучување на tongue60mm, Заклучување на tongue70mm
Големина:
56
Бренд Име:
ZIYUE
Број На Модел На:
65
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Пакување:
пена за пакување
Заклучување Јазик:
60/70 Цилиндрични Кодот За Јазик
Тежина:
570g
Спецификации:
Хотел Врата, Дрвени Врати, Хотел Врата, Хотел Врата
Делокруг на примена:
30-50мм
Тип:
Сферични Кодот
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
Магнетна Картичка Заклучувањето
Заклучување На Вратата Употреба:
Внатрешни Работи Бравите
Заклучување Тип:
заклучување на вратата

Со стоката дадена додека купуваат