• Новак
  • -5 %
Rarelock 5PCS Бебе Деца Заклучување за Кабинетот Шкафот Фиока Безбедност Home Security DIY оков за Мебел

Rarelock 5PCS Бебе Деца Заклучување за Кабинетот Шкафот Фиока Безбедност Home Security DIY оков за Мебел

DEN 290.00
DEN 305.28

Достапност
Достапно за нарачка


торба
Име : Rarelock 5 PCS Бебе Деца Заклучување за Кабинетот Шкафот Фиока Безбедност Home Security DIY оков за Мебел
Предмет : MMS283-2
Заклучување Тип : Грижа за новороденчињата Комбинација Кабинет Заклучување или Заклучување на Вратата
Key Type : Keyless
Материјал : ABS
Додатоци :
Заклучување*5 PCS
Големина(Должина*Ширина) : 37mm*100mm
Нето Тежина : 83g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 100g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Примена :
Кабинет, Кутија, Мебел, Врата, Прозорец, Фиока, итн.
Специјалност :
Децата сакаат да истражуваат и затворен кабинет вратата ќе врв нивната природна љубопитност.
Во повеќето домаќинства кабинети содржат производи за чистење, инсектициди, лекови и
други производи кои би можеле да бидат штетни за вашето бебе ако проголтан или вдишување. Во прилог
на овие штетни производи, кабинети и самите претставуваат закана за вашето дете. Тие може да
слем затвори или притиснете вашето дете' s прсти. Тоа е зошто тоа е важно да се babyproof
вашиот дом пред вашето дете станува мобилен. Овие safery брави се само многу
корисен производ за да се обезбеди вашиот кабинети од вашето бебе е љубопитен прсти.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, Plesase не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.) повторно пред купување.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји .
4. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
6. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.

Спецификацијата

боја:
Сина, Розова, беж
Бренд Име:
R
Број На Модел На:
MMS283-2
Големина:
37mm*100mm
Заклучување Тип:
бебе кодот
Специјално:
Бебето Се Грижат За Заштита На Брави
Примена:
Кабинет или Фиока Шкафот Заклучување на Вратата
Материјал:
ABS
боја:
Бела
Тежина:
100g
големина(должина*ширина):
37mm*100mm
Додатоци:
Заклучување*5
Пакет:
Меур торба
DIY Материјали:
Дрво

Со стоката дадена додека купуваат