• Новак
[8мм висина сегмент] 7 NCCTEC дијамант КОНКРЕТНИ сува видов сечење нож | 180MM цемент патот виде ножот СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА

[8мм висина сегмент] 7 NCCTEC дијамант КОНКРЕТНИ сува видов сечење нож | 180MM цемент патот виде ножот СЛОБОДНИ

DEN 2274.24

Достапност
Достапно за нарачка


[8мм висина сегмент] 7" дијамант КОНКРЕТНИ сува видов сечење нож | 180 MM цемент патот виде ножот СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА.
тоа може да биде инсталиран во NCCTEC dustproof HC7 рака сечење машини :

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
180mm 7''
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
7SB8

Со стоката дадена додека купуваат